Yumuşak sünger ped ve hava geçirgenliği olan içi astar ayaklara rahatlık sağlar nefes aldırır. Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Suni Deri İç Materyal: Tekstil Topuk Yüksekliği: 4 cm Taban Malzemesi: Poli Ağırlık: 280 gr
P-00000000013716633
₺144,20 KDV Dahil
Walkway Walksim özel tasarımı sayesinde ayak kaslarınızın daha aktif çalışmasını sağlar, Siz yürürken o vücudunuzu desteklemeye alternatif bir üründür, daha yüksek darbe dayanıklılığı için yumuşak katmanlarla adımlarınızı sağlamlaştırmaya destek olur. Bu tür tasarımsal özellikleriyle tüm dünyanın ilgisini çekmiş olan azami şok emiş sağlayarak vücudunuzun birçok noktasından kaslarınızın uyarılmasına yardımcı olur. Baldırlar, kalçalar, sırt ve karın bölgesine kadar birçok noktada ana kaslarınızın tetiklenmesine neden olarak kaslarınızın çalıştırılması konusunda destek verir. Çalışan kaslar yorulur ve vücudun yağ yakmasına dolaylı olarak yardımcı olur. Sadece yürüyüş yaparak jimnastik yapmış gibi terleyebilir, kaslarınızın çalışmasına yardımcı olabilir ve kilolarınızdan kurtulmanıza yardım edebilir!
P-00000000125802877
₺299,00 KDV Dahil
Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Suni Deri ve Tekstil İç Materyal: Tekstil Topuk Yüksekliği: 4 cm Taban Malzemesi: Poli Ağırlık: 274 gr
P-0000000012452633
₺187,40 KDV Dahil
1

Dolgu Topuk Spor Ayakkabı

Ayakkabı modelleri konusunda çok estetik ve avantajlı ürün seçeneklerini gözden geçirmek gerekir. Genellikle boyu yüksek tutan onunla birlikte sportif bir görüntü oluşturan modeller, estetik ve rahat bir güzelliği sembolize etmektedir. Aynı zamanda her iki taraftan kavisli modeller, adeta yürüyüş ve zayıflama pozisyonunda kadınlara ekstra bir avantaj sağlamaktadır. Estetik ve muazzam kaliteyi ince bir şekilde işlemiş olan motiflerle, dolgu topuk spor ayakkabı önemli bir ayrıcalığı göstermektedir.

 

Geniş ürün yelpazesi ve avantajlı seçenekler, pek çok noktada kadınların isteğini yerine getiren önemli bir çözümü ön plana getirmiştir. Gayet sağlıklı bir biçimde görmek ve değerlendirmek istediğiniz ürün seçenekleri, burada çok avantajlı çözüm ve fırsatları ortaya koymak durumundadır. Dünya standartlarında bir ürün kalitesi ve bu kalitenin yaratıcı sonuçları, her bakımdan takdir ve tavsiye edilen çözümleri ortaya koymuştur. Esnek, rahat ve kaliteli ayakkabı modellerinin, olağanüstü motiflerle birlikte insanlara verdiği cevapları burada rahatlıkla görebiliriz. Kalite anlayışını ve iyi bir perspektifi takip ettiğiniz noktada, firmamız önemli çözümlerle size gereken desteği vermeye devam etmektedir.

 

Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Bayan

Bayanların ayakkabı konusundaki tercih ve modellerini en iyi şekilde gözden geçirmek gerekir. Dolgu topuk spor ayakkabı bayan müşteriler için ideal bir tercih olurken, hem boy uzatan hem de sportif bir görüntü ortaya koyan modelleri burada ön planda tutmak gerekir. Gayet zarif bir şekilde takip ettiğiniz ürün yelpazesi, işinizi kolaylaştırıp size ekstra avantaj sağlamaya devam etmektedir. Güzelliği sağlığı ve rahatlığı sembolize eden modelleri değerlendirmek için, hiç zaman kaybetmeden önemli çözümlere yakından bakmak gerekir.

 

Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Son derece zarif tasarlanmış modeller ve eşsiz seçenekleri, burada ortaya mükemmel çözümler koymuştur. Özellikle de yüksek seviyeli kalitenin yaratmış olduğu hassasiyet, son derece özenli ve nitelikli bir çözüm ortaya koymaktadır. Dolgu topuk spor ayakkabı modelleri, insanlar tarafından takdir ve takip edilen mükemmel bir sonucu ortaya koymaktadır. Bu modellerin tasarımı ve üretimi durumunda, harcanan emekleri kesinlikle akıldan çıkarmamak gerekir. Her yönden şık ve etkileyici bir biçimde karşımıza gelmiş olan ürün yelpazesini, burada yarattığı mükemmel avantajlarla takip etmek söz konusu olacaktır.

 

Bayan Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Dolgu topuk ayakkabılar ve spor modelleri, gösterişli sonuçları bayanların fiziksel güzelliğini daha ileri seviyeye taşımak durumundadır. Oldukça etkileyici yapıya sahip olan bayan dolgu topuk spor ayakkabı modelleri, sayfalarımızda ki mevcut iddialı sonuçları ön plana getiriyor. Estetik bir biçimde buradaki ürün modellerini ve motiflerini takip etmek söz konusu olmaktadır.

 

Yaratıcı ve kabiliyetli yaklaşımlarla beraber, firmamız her zaman etkin çözümleri siz değerli müşterilerinin karşısına getirmek durumundadır. Tedarik fırsatlarını ve avantajlarını gördüğünüz noktada, size burada sunduğumuz ayrıcalıklar iyi bir çözüm bütünlüğünü ortaya koyuyor. Hemen harekete geçip doğru karar bütünlüğü ile beraber, en nitelikli seçenekleri buradaki çözümlerle takip etme şansına sahip olabilirsiniz.