Kurumsal

HAKKIMIZDA

AYAKMOD'un temelleri 1989 yılında atılmıştır. Bu ilk mağaza ile başlayan serüvenimiz gün geçtikçe gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir. Ayrıca çağımızın gereklerinden olan internet mağazacılığı da şirketimizin operasyon sahalarından birisidir. Şirketimiz perakende ayakkabı satışı ile uzmanlaşmış olmakla birlikte, çeşitli spor giyim, fitness ekipmanları ve spor malzemelerini de bünyesinde bulundurarak geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunmaktadır.

MİSYON & VİZYONUMUZ

Dünya ölçeğinde kabul görmüş markaları bünyesinde barındıran, milli kültürünü ve öz değerlerini benimseyen ve bunlara katkısı olan bir şirket olmak ve bu amaç doğrultusunda katma değeri olan markalar oluşturmaktır. Nitekim global markette ülkemizin en büyük eksikliği global markalarının olmamasıdır. Bu eksikliğin kapatılması hem vizyonumuz hem de misyonumuzdur. Bu doğrultuda, müşterilerimizi memnun etmek için modayı takip etmekte olup en yeni ve kaliteli ayakkabı modellerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ayrıca, ayakkabı alanındaki yeni teknolojileri (taban teknolojileri gibi) yakından izleyip anın gerisinde kalmamak ve gerekirse günümüzün ötesine geçmeyi hedeflemekteyiz.

ETİK KURALLARIMIZ

Birbirimize ve tüm paydaşlarımıza saygılıyız.

Dil, din, ırk, cinsiyet, inanç, politik görüş, yaş, medeni durum, fiziksel ve zihinsel yeterlilik gibi konularda ayrımcılık yapmayız.

Birlikte yapılması gereken çalışmalara katılır, iş birliğini bozacak veya işi aksatacak davranışlarda bulunmayız.

Çevre ve toplum sağlığını korumaya özen gösteririz.

Sosyal medya da dahil olmak üzere yorum ve spekülasyonlara yol açacak konuşmalardan kaçınırız. Şirket ve hizmetleri aleyhine olabilecek doğrudan veya dolaylı ifadeleri kullanmayız.

Şirket kaynaklarının kullanımında tasarruf ilkelerine azami özen gösteririz.

Rekabetçi ortamda hileli, yasadışı veya uygunsuz bir şekilde bilgiye ulaşmak için çaba harcamayız.

Verimli, doğru ve iş amaçlı kaynak kullanımı prensibini benimseriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR